VLOŽIT INZERÁT
VÝŠE PŮJČKY:
OD 400 KČ
DO 4 000 KČ
 
VÝŠE PŮJČKY:
OD 5 000 KČ
DO 50 000 KČ
 
VÝŠE PŮJČKY:
OD 4 999 KČ
DO 166 000 KČ
 
 

Půjčky bez registru opravdu pro každého

Půjčky bez registru jsou hojně vyhledávanou komoditou. Jejich předností je totiž to, že k získání vlastně skoro nic nepotřebujete. Není potřeba prokazovat, zda nefigurujete v registru dlužníků a nebankovní společnost nepoptává ani doklad o trvalém příjmu. Peníze dostanete prakticky obratem a není se tak čeho bát! Otázka pár minut, všechno půjde jako po másle, pak už stačí jen vše včas a v pořádku splatit!

Doklad o příjmu je docela na dlouho

Půjčky bez doložení příjmu mají velkou oblibu napříč věkovým a sociálním spektrem v naší společnosti. A vůbec není divu! Ušetříte totiž spoustu času, během něhož byste dokazovali něco, co je vlastně samozřejmé. Pokud byste neměli peníze na splácení dluhu, přeci si žádný nevytvoříte, nebo snad ne? Peníze budou na účtu v bance do pár minut a rozhodně nejde jen o nějaký přestřelený reklamní slogan. A úrok také nebude nijak vysoko, naopak, najdete jej obvykle v přijatelné míře. Takže není nad čím váhat, zkuste si dát nezávaznou poptávku a ono to už nějak dopadne, nabídky si můžete pochopitelně rozmýšlet libovolně dlouho, je to prostě zcela bez podmínek.

Služby, které nabízí portál půjčka-dnes.cz jsou pro všechny, kteří si chtějí zodpovědně půjčovat. Právě tady bude spoustu informací během pár minut, nemusíte si nic samostatně dohledávat – není to přeci nějaký domácí úkol na střední škole. Nechte si poradit, je to otázka několika okamžiků, během kterých si můžete třeba dojít uvařit kávu – a pak vše v klidu projít! Možností je spoustu, svépomocí byste nad tím strávili dost úmorné odpoledne, tak co třeba raději jít ven na procházku se psem?

Prohlížejte si nabídky pečlivě

Úvěr, to dnes nejsou už jen úroky jako takové, přemýšlet musíte nad více ciframi. Tak například je tu RPSN, které určuje o výhodnosti či nevýhodnosti té nebo oné nabídky opravdu mnohé. Když porovnáte právě „Roční procentní sazbu nákladů“, dozvíte se vlastně vše. Stačí pak jen minuta s kalkulačkou a hned budete vědět, o kolik přeplatíte takzvanou jistinu (tedy sumu, kterou jste vlastně od nebankovní společnosti původně dostali).  

Půjčky do výplaty

Ať už sháníte jeden nebo deset tisíc korun, pomůže vám s tím půjčka před výplatou. Půjčka je velmi snadná na vyřízení, nevadí záznam v registru dlužníků či nižší příjem jako je mateřská, příjmy z brigád, apod. Velmi oblíbená je tato půjčka mezi studenty, kteří je využívají opakovaně. Peníze lze použít nejrůznějším způsobem. Nejčastěji jsou využívány na nákup nového telefonu, pračky, myčky, opravy auta či úhradu letního tábora pro děti.

Proč si sjednat půjčku před výplatou?

Především proto, že má velmi jednoduché podmínky, díky kterým je tato půjčka před výplatou každému, tak oblíbená. Není potřeba se stresovat se sháněním potvrzení o příjmu nebo počítat každý měsíc, zda vám zbudou peníze na splátku. Podmínky jsou u všech poskytovatelů těchto půjček přibližně stejné a tak si můžete udělat obrázek o tom, zda jste vhodným adeptem na získání půjčky.

Podmínky pro získání půjčky:

 • žadatel je ve věku od 18 – 85 let

 • jste majitelem vlastního účtu v bance

 • máte trvalý pobyt v ČR

 • máte pravidelný příjem

 • máte přístup k internetu a funkční telefon

Půjčka do výplaty se vám vyplatí, počítejte však i s nevýhodami

Mezi hlavní výhody patří  půjčka do výplaty první zdarma, kdy si můžete půjčit až 10 000 Kč, aniž by jste při vrácení půjčky platili nějaké úroky či poplatky. Podmínkou je vrácení peněz do třiceti dnů. Zvažte proto, zda takto půjčku vrátíte včas. Velkou výhodou je minimální administrativa, téměř žádné prověřování klientů a jednorázová splátka půjčky. Počítejte i s nevýhodami v podobě vysokých úroků, poplatků za prodloužení půjčky. Půjčka do výplaty je velmi snadno dostupná a velmi flexibilní. Snadno si půjčku nastavíte podle svých finančních možností.

Výhody:

 • vyplnění formuláře do 2 minut

 • stačí vám platné OP, řidičák nebo pas

 • neberou se v potaz registry

 • nedokládáte příjem

 • neplatíte nic předem

 • široká nabídka poskytovatelů

 • kdykoliv půjčku splatíte bez sankcí

 • bez dokládání účelu

Nevýhody:

 • vlastní telefon

 • přístup k internetu

 • ověřovací poplatek 1 Kč

 • vysoké úrokové sazby

 • platný OP či jiný doklad totožnosti

 • prodloužení půjčky lze pouze za poplatek

Půjčka před výplatou ihned na účet

Spěcháte na půjčku? Už nemusíte stát fronty v bance. Půjčka před výplatou ihned na účet je velmi flexibilní, snadno dostupné a diskrétní řešení. Sjednání půjčky je opravdu naprosto snadné. Podmínkou je mít k dispozici přístup na internet a funkční telefon, na který vás kontaktuje zástupce společnosti a formou SMS zprávy vám přijde rozhodnutí o schválení či zamítnutí půjčky. Můžete si vybrat několik způsobů, jak vám budou peníze vyplaceny – na účet, poštovní poukázkou, apod.

V několika jednoduchých krocích si sjednáte půjčku za pár minut:

 • zvolte na kalkulátoru potřebnou částku

 • nastavte počet dní na které si půjčujete

 • vyplňte do formuláře osobní a kontaktní údaje

 • odešlete 1 Kč jako ověřovací poplatek

 • vyčkejte na schválení půjčky

 • peníze vám jsou obratem odeslány vybranou platební metodou

Vyberte si z naší nabídky

Porovnat můžete tři produkty, které jsou považovány za nejoblíbenější v kategorii krátkodobých půjček. K vyřízení vám stačí mít platný OP a číslo účtu. Konkrétní podmínky půjček získáte na webových stránkách vybraného poskytovatele půjček.

Japonská půjčka:

výše půjčky: 1000 – 15 000 Kč

úrok: od 0% k datu 24.5.2016

doba splatnosti: 2-30 dní

peníze na účtu: do 60 minut

splácení: jednorázová splátka


Podmínky pro získání půjčky:


Japonská půjčka je poskytována společností Home Credit. Půjčka je poskytována bez úroků na 14 dní. Žadatel nesmí být v exekuci nebo v insolvenci. Podmínkou je rovněž trvalý pobyt na území ČR, vlastní účet v bance. Pokud máte zájem o expresní vyplacení, je možné si za poplatek 199 Kč požádat o půjčku, kterou získáte do 10 minut.

Via sms:

výše půjčky: 300 – 12 000 Kč

úrok: od 819 % – 2 854 % k datu 24.5.2016

doba splatnosti: 1-30 dní

peníze na účtu: do 60 minut

splácení: jednorázová splátka

Podmínky pro získání půjčky:


Získat půjčku Via SMS není nic složitého. Stačí vám plnit online formulář, odeslat poplatek 1 Kč pro ověření majitele účtu. Půjčit si můžete částky do 12 000 Kč. Snadno si půjčku přizpůsobíte svým potřebám.

Půjčka od Zaplo:

výše půjčky: 1000 – 10 000 Kč

úrok: od 0% k datu 24.5.2016

doba splatnosti: 1 – 30 dní

peníze na účtu: do 15 minut

splácení: jednorázová splátka

Podmínky pro získání půjčky:


Vyřízení půjčky Zaplo a její vyplacení vám netrvá dohromady déle, než 15 minut. Podmínkou kterou je potřeba splnit, je věk od 21 let, vlastní účet v bance, nahrání OP a odeslání 1 Kč pro ověření majitele účtu. Chcete-li první půjčku zdarma, je možné si takto půjčit 8 000 Kč na 30 dní. 

Malé půjčky stále táhnou klienty

Když chcete snadno a rychle peníze, je tu pro Vás připravena takzvaná Japonská půjčka. Díky ní si můžete sjednat úvěr s naprostou lehkostí a minimálními úroky, peníze až do výše deseti tisíc korun čekají jen a jen na Vás! Doba splatnosti je maximálně třicet dnů, ale existuje samozřejmě i možnost si sjednat prodloužení za mírný poplatek (maximální lhůta je tu až pět měsíců, což je dostatečně dlouhá doba na to dostát svým závazkům, no ne?). Peníze budete mít ve své bance během několika málo minut od požádání, je to prostě bleskovka!

Bez rizika a transparentně

Rychlé půjčky 5000 Kč jsou dostupné naprosto všem, kdo si požádají a jsou starší osmnácti roků. Půjčíte si peníze bez rizika, takzvané mikropůjčky jsou totiž rychlost sama, vítanou změnou oproti klasickým bankovním půjčkám je také naprosté minimum podmínek. Někdy ani nemusíte mít stálé zaměstnání, když není nutné dokládat příjmy a tak podobně.

Možností je totiž celá řada, jen se trochu porozhlédnout po současném trhu s nebankovními úvěry. Když Vás tam či onam odmítnou, můžete požádat ještě nejméně u dvou desítek různých firem. Rozhodně si ale nepůjčujte naslepo, chce to pečlivý výběr! Nebankovní půjčky totiž nejsou jen plácnutím do vody, ba právě naopak. Zaujímají na dnešním úvěrovém trhu celkem solidní pozici a mají i letitou tradici, alespoň o některých firmách lze tedy hovořit skoro v superlativech!

Do výplaty daleko, peníze jsou potřeba

Pokud potřebujete rychlé peníze, je tu doslova na každém rohu takzvaná půjčka před výplatou. Máte také možnost první půjčky zdarma, která je hned u několika nebankovních společností připravena pro nové klienty. Něco takového se výborně vyplatí, protože pak budete mít na starosti jen vrátit přesně tu částku, kterou jste si vypůjčili, do předem stanoveného data. Bez poplatků předem a podobných příjemností!

Jde to rychle a maximálně férově. Vyplníte jen krátký kontaktní online formulář a vše je prakticky vyřízeno. Nemusíte mít žádné obavy, nikomu nebudete sdělovat informace ryze intimního charakteru. Postačí vlastně jen ty, které máte uvedeny na občanském průkazu a nic dalšího již pak netřeba.  

Nejvýhodnější půjčka 50 000 Kč? Zamiřte do Komerčky či Airbank

Výprodeje jsou v plném proudu a slevy v obchodech neberou konce. Výhodněji než kdykoliv v roce lze tak nakoupit od drobností za pár korun až po elektroniku či nábytek za desetitisíce. Pokud Vám v oku během výprodejové horečky zůstal právě dražší kousek, který si nemůžete dovolit zaplatit v hotovosti, přichází na řadu úvaha o půjčce. V případě výrazné slevy u kupovaného předmětu, může být půjčka vhodným řešením pro financování nákupu.

Modelový příklad

Novákovi si ve slevě vyhlédli novou kuchyňskou linku, která je zlevněná o 20 000 Kč a pořizovací cena je nyní 50 000 Kč. Pan Novák nespoléhá jen na nabídku své banky (ČSOB) a rozhodne se pro rychlé srovnání úvěrů přes webový srovnávač půjček objektivni.cz, kde zadá požadovanou částku 50 000 Kč se splatností na 60 měsíců. A výsledek?

Nejvýhodněji Novákovi vyřídí úvěr v Komerční bance, kde při měsíční splátce 1 021 Kč přeplatí za 60 měsíců 11 260 Kč. Přeplatek je tak stále nižší než sleva obchodníka na vybranou kuchyňskou linku a nákup na úvěr je stále finančně zajímavý. Na pomyslném druhém místě je GE Money bank, kde při splátce 1 023 Kč Novákovi přeplatí 11 380 Kč, tedy o 120 Kč více než v Komerční bance. Třetí místo pak uzavírá mBank se splátkou 1 060 Kč a přeplatkem 13 600 Kč. Domovská banka pana Nováka (ČSOB) nabízí 50 000 Kč za 1 085 Kč a přeplatek 15 100 Kč. Díky srovnávači úvěrů tak pan Novák ušetří necelé 4 000 Kč.

Tabulka s výsledky srovnání

Finanční společnost

splátka

základní úroková sazba

přeplatek

Komerční banka

1 021 Kč

8,30%

11 260 Kč

GE Money bank

1 023 Kč

8,40%

11 380 Kč

mBank

1 060 Kč

9,90%

13 600 Kč

Zuno

1 060 Kč

9,90%

13 600 Kč

Equa bank

1 060 Kč

9,90%

13 600 Kč

Sberbank

1 062 Kč

9,99%

13 720 Kč

Cetelem

1 084 Kč

10,87%

15 040 Kč

ČSOB

1 085 Kč

10,90%

15 100 Kč

UniCredit bank

1 085 Kč

10,90%

15 100 Kč

Raiffeisen bank

1 085 Kč

10,90%

15 100 Kč

Air bank

1 110 Kč

11,90%

16 600 Kč

Era

1 161 Kč

13,90%

19 660 Kč

Cofidis

1 161 Kč

13,90%

19 660 Kč

Česká spořitelna

1 187 Kč

14,90%

21 220 Kč

Home Credit

1 282 Kč

18,46%

26 920 Kč

Bonus za řádné splácení pomůže

Výše zmiňované pořadí je sestaveno na základě základních úrokových sazeb finančních společností. Tento úrok budou Novákovi mít i v případě občasných zpoždění splátek úvěru, které samozřejmě nebudou větší než několik dní. Pokud by se ale Novákovým dařilo splácet úvěr vždy řádně, nejpozději k termínu měsíční splátky, mohou se těšit u některých finančních poskytovatelů na bonus ve formě vrácení části přeplatku či odpuštění splátek.

Jaký by byl tedy výsledek se započítáním bonusu?

Na první místo se před Komerční banku dostane Air bank, která za řádné splácení odpustí Novákovým 6 splátek a výsledný přeplatek tak spadne pod 10 000 Kč na 9 940 Kč. Druhá je pak Komerční banka s přeplatkem 11 260 Kč a třetí GE Money s přeplatkem 11 380 Kč.

Tabulka s výsledky srovnání u zvýhodněných sazeb

Finanční společnost

splátka

Zvýhodněná úroková sazba

přeplatek

Air bank

1 110 Kč

8,20%

9 940 Kč

Komerční banka

1 021 Kč

8,30%

11 260 Kč

GE Money bank

1 023 Kč

8,40%

11 380 Kč

mBank

1 060 Kč

9,90%

13 600 Kč

Zuno

1 060 Kč

9,90%

13 600 Kč

Equa bank

1 060 Kč

9,90%

13 600 Kč

Sberbank

1 062 Kč

9,99%

13 720 Kč

Cetelem

1 084 Kč

10,87%

15 040 Kč

ČSOB

1 085 Kč

10,90%

15 100 Kč

UniCredit bank

1 085 Kč

10,90%

15 100 Kč

Raiffeisen bank

1 085 Kč

10,90%

15 100 Kč

Česká spořitelna

1 187 Kč

12,70%

16 472 Kč

Era

1 161 Kč

13,90%

19 660 Kč

Cofidis

1 161 Kč

13,90%

19 660 Kč

Home Credit

1 282 Kč

18,46%

26 920 Kč

Zdroj: www.objektivni.cz

Rychlá půjčka

Každý se může dostat do velice nepříjemné situace, která si žádá okamžité řešení v podobě finanční výpomoci. Požádat o pomoc svou rodinu nebo přátele a prozradit tak svou nehospodárnost? Vyhledat služeb neznámého poskytovatele v soukromém sektoru a vystavit se zvýšenému nebezpečí propastné zadluženosti? Navštívit tradiční bankovní společnost a zjistit, že rychlost je tou poslední nabízenou službou? Opravdu rychlá půjčka, která dokáže dostát svého jména je jen jedna a nachází se v nebankovních vodách.

 

Rychlá půjčka ihned na vašem účtu není jen sloganem těchto společností, ale pravdivým tvrzením proměňující se ve skutečnost. Právě tento produkt vám dokáže během několika málo minut pomoci a zajistit bezúčelové finanční prostředky.

 

Oprava automobilu, nákup nové lednice nebo zaplacení neodkladné složenky. Žádný z těchto výše uvedených problémů vás již nemusí nikterak trápit. Moderní doba jde neustále v před a díky technologickým pokrokům z toho mohou těžit opravdu všichni. Od podání žádosti a příjmu peněz na vámi uvedený bankovní účet vás nedělí více jak 30 minut. Rychlá půjčka po právu patří mezi nejoblíbenější a zároveň nejdostupnější produkty na našem trhu.

 

Podmínky pro získání rychlé půjčky

 

Rychlá půjčka ihned je svou otevřeností a dostupností určena širokému spektru žadatelů. Právě z těchto důvodů neočekávejte žádné přísné kritéria. Na tento transparentní produkt dosáhne téměř každý. Schvalitelnost se pohybuje okolo 90 %. Hlavní podmínkou je zletilost a trvalý pobyt na území České republiky. Společně s tím musíte mít k dispozici dva platné doklady totožnosti. Specifičtější podmínky se následně odrážejí od každé nebankovní společnosti zvlášť.

 

Výhody rychlé půjčky

 

Rychlé půjčky na účet byly vytvořeny především za účelem poskytnout co největšímu počtu žadatelů dostupnou výpomoc bez zbytečných průtahů a papírování. To je konstrukční politika nabízeného úvěru. Jeho další výhody jsou:

 

 • vyřídíte během několika minut

 • z pohodlí domácího prostředí

 • seriózní přístup nebankovních společností

 • bezúčelovost

 • transparentnost

 • bez skrytých poplatků

 

Postup požádání o půjčku

 

Zajímá vás rychlá půjčka a rádi byste s nebankovní společností uzavřeli plnohodnotný smluvní kontrakt? Připravte se na velice jednoduchou cestu bez jakéhokoliv papírování. Celá komunikace probíhá v online prostoru skrze registrační formulář, kam zadáte základní informace o vaší identitě. Nezapomenete udat výši požadované sumy peněz a sami s zvolíte délku splatnosti a jednotlivé splátky dle vašich individuálních možností.

 

Pro koho je rychlá půjčka určená

 

Nebankovní produkt zvaný rychlá půjčka ihned je určená všem, kteří na peníze nemohou za žádných okolností čekat. Ať už musíte zaplatit zapadlou složenku, dluh, chcete si koupit něco hezkého na sebe, rychlá půjčka je určená přesně pro vás. 

Vyberte si nejvýhodnější úvěr

Jaká kritéria hrají pro vás nejdůležitější roli v případě, že si vybíráte půjčku? Jistě je jich celá řada. Než se pro nějaký úvěr rozhodnete, vždy je dobré si udělat srovnání produktů, které trh nabízí. Není vhodné se bezhlavě pouštět do nějaké půjčky.

Podmínky správného výběru

Podle čeho byste se měli při výběru orientovat?

 • Prvním hlediskem je samozřejmě výše úvěru.

 • Neberte v úvahu jenom úroky, ale také RPSN, tedy roční procentní sazbu nákladů.

 • Výhodná je první půjčka zdarma, kdy poprvé vracíte pouze tolik, kolik jste si půjčili.

 • Zjistěte si termíny splatnosti, případně zda je možné termín splatnosti prodloužit, o kolik a za jakých podmínek.

Přeplácejte co nejméně

Při uzavírání úvěru se vždy informujte o tom, kolik přeplatíte. Výhodný je pro vás samozřejmě takový úvěr, kde zaplatíte navíc co nejméně peněz. Například recenze Japonské půjčky mluví o tom, že v jejím případě přeplatíte při půjčce 1000 Kč na 30 dní pouze 33 Kč. U této půjčky je výhodná také možnost prodloužení splatnosti, a to až o 150 dní. První půjčka je zdarma v případě, že ji dokážete splatit do 14 dnů.

Velmi rychlé vyřízení

Příznivé podmínky nabízí také Ferratum půjčka, která zajistí velmi rychlý převod peněz. Pokud potřebujete finanční prostředky okamžitě, jde o správnou volbu. Obnos odchází z účtu poskytovatele už jednu minutu od schválení úvěru. Můžete si půjčit 2000-10 000 na 45 dní. Jaké další výhody tato půjčka nabízí?

 • Nepotřebujete k ní žádného ručitele.

 • První půjčka je zdarma.

 • Nemusíte shánět potvrzení o příjmu.

 • Hodí se pro každého, i důchodce nebo například ženy na mateřské dovolené.

 • Nejsou zde žádné další skryté poplatky, není s nimi spojeno ani předčasné splacení úvěru.

Uzavření úvěru probíhá velmi jednoduše pomocí webového formuláře. Po přihlášení na webu společnosti můžete svůj úvěr také podle potřeby spravovat. 

Nebankovní půjčky bez zástavy

Nemusíte dávat nic všanc, je možné si půjčit velmi snadno a absolutně bez rizika. Nebankovní půjčky bez zástavy jsou dnes hodně oblíbené a rozhodně není divu! Půjčit si klidně i několik desítek tisíc korun v podstatě na cokoliv chcete, navíc ještě s nízkým úrokem, to je výtečná nabídka, která se jen tak ani dnes neodmítá.

Snadno a rychle směrem k nejlepší nabídce

Pokud nevíte, pro kterou volbu se vlastně rozhodnout, je to celkem snadné. Kalkulačka půjček poradí! Stačí jen zadat pár základních informací o Vás a také to, kolik byste si vlastně rádi vypůjčili. Během pár okamžiků se dozvíte, jaká půjčka by byla zrovna pro Váš rodinný rozpočet to nejlepší možné – něco podobného se zkrátka vyplatí vědět. Možností je opravdu hodně, je těžké se v takové přehršli dobře vyznat a zorientovat, kdo by chtěl trávit celé odpoledne u půjček a počítání úrokových sazeb a dalších čísel, že? To by byla vážně otrava!

Některé nabídky prostě přijdou vhod, jako třeba Tesco půjčka. Co je na ní konkrétně tak zajímavého? Půjčit si můžete bez problémů až 150 tisíc korun. Minimální částka pro sjednání úvěru je dvacet tisíc korun, což stačí skromnější rodině s dítětem na měsíční výdaje. Někdy prostě půjčka přijde vhod, takže rozhodně i zde platí okřídlené úsloví – nikdy neříkej nikdy!

Tesco půjčka je fenoménem

Zažili jste někdy možnost, že si půjčíte peníze v oblíbeném obchodním domě? Právě v Tescu to je úplně v klidu a pohodě možné, příliš se nezdržíte, takže můžete vše sjednat ještě během nákupu. Splatnost půjčky až 84 měsíců, úroková sazba od patnácti procent. Nakupujte klidně na splátky, další možností je nechat si vyplatit půjčku v hotovosti. Bez ručitele, bez zástavy nemovitého majetku, prostě úplně v pohodě. Odklad splátek, změna jejich výše či pojistka proti neschopnosti splácet je samozřejmost, na níž se můžete spolehnout. Jinými slovy – nemáte se absolutně čeho bát. Tento úvěr je totiž v maximální možné míře bezpečný, o tom by jistě rádo poreferovalo tisíce spokojených klientů z dávné i nedávné minulosti. 

Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze opravdu rychle bez zbytečných průtahů? Pak máte dvě reálné možnosti. Buď požádáte někoho z rodiny, nebo známých, což se často nesetká s kladnou reakcí, nebo dáte přednost nebankovní půjčce. Nebankovní půjčky vyplácí soukromé společnosti, které přináší klientům řadu výhod. Jsou pružnější, poskytnou půjčku téměř každému a hlavně je vše rychlé a pohodlné.

Kdy vznikly nebankovní společnosti?

Na nebankovní půjčky se orientují soukromé instituce, které postupují zcela odlišně, na rozdíl od banky. Tyto společnosti začaly vznikat po revoluci. Otevřeli se zcela nové možnosti, lidé chtěli stavět a cestovat, mít se zkrátka dobře. Často však nevycházeli s penězi. Začali se tedy stále více zadlužovat. Nejprve si půjčovali u banky, ale brzy zjistili, že nebankovní společnosti přinášejí řadu výhod.

Kolik je na českém trhu nebankovních společností?

Nebankovní společnosti se začaly velmi rychle rozrůstat. Dnes jich na českém trhu působí již opravdu mnoho. Tyto instituce si snadno najdete například na internetu. Obvykle se jedná o velké společnosti, ale není to pravidlo. Tyto půjčky poskytují i malé firmičky s jedním člověkem.

Jaké půjčky nebankovní společnosti nabízí?

Těchto půjček je opravdu mnoho. Záleží především na výši konkrétní částky. Oblíbená je půjčka 20 tisíc, což je půjčka v maximální uvedené výši, půjčka Ihned, SMS půjčka, půjčka před výplatou a jiné. Nejčastěji si tímto způsobem lidí půjčují spíše nižší částky, které jsou schopni co nejdříve splatit.

Jaké jsou hlavní výhody nebankovních půjček?

 • Rychlé a pružné získání půjčky

 • Žádné prověřování v registru dlužníků ani zjišťování výše příjmu

 • Solidní společnost nevyžaduje žádné poplatky předem

 • Pohodlné získání půjčky z domova, peníze ihned na účet

Jak funguje nebankovní půjčka pro problémové klienty?

Jak už název napovídá, nebankovní půjčka pro problémové klienty je určena lidem, kteří u banky nemají šanci získat půjčku, protože jsou pro ni problémoví. Mají záznam v registru dlužníků, do kterého se může dostat každý z nás. Stačí zapomenout zaplatit složenku za telefon a malér je na světě. Bance se také nemusí zdát výše příjmu a tak dále. Podmínky pro získání půjčky v jakékoliv bance jsou čím dál přísnější. Klienti se tedy mohou obrátit na některou z nebankovních institucí.

Jaké jsou nejčastější důvody zamítnutí půjčky v bance?

Získat půjčku v bance je často velmi tvrdý oříšek, důvodů pro zamítnutí půjčky může být opravdu mnoho.

 • Nedostatečné či málo prokazatelné příjmy žadatele

 • Zápis v bankovním či nebankovním registru

 • Dluhy a závazky u finančního úřadu nebo zdravotní pojišťovny

 • Nepodporované či nové odvětví podnikání

O tom, zda dostanete v bance půjčku, kupodivu nerozhodují úředníci, ale záznamy v registrech dlužníků do kterých banky nahlížejí. Rychlá nebankovní půjčka je však snadněji dostupná pro každého.

Vyplatí se konsolidovat vaše úvěry?

Máte až příliš mnoho půjček a přemýšlíte, jak vše zvládnete každý měsíc zaplatit? Konsolidace dluhů je velkým lákadlem pro řadu lidí. Reklamy v televizi nám běžně ukazují, jak je konsolidace výhodná a ušetříme tak tisíce korun. Zájem o sloučení půjček stoupá a banky se tomuto trendu přizpůsobily pestrou nabídkou produktů na konsolidaci. Průměrná částka, kterou češi konsolidují je 200 tisíc korun. Konsolidaci vám neumožní pouze Fio, Hypoteční banka a Oberbank. Opravdu se konsolidace vyplati?

Konsolidaci, tedy sloučení dluhů do jedné splátky nabízí dnes už každá banka. V nebankovním sektoru zatím tento produkt příliš rozšířený není. Díky konsolidaci se sloučí vaše dluhy do jedné splátky a vy pak hradíte jen jednu. Z účtu vám každý měsíc odejde jen jedna splátka, často nižší i o několik stovek korun než byla splátka původní. Navíc už nemusíte hlídat, zda jste na nějakou splátku nezapoměli. Banky vám nabídnou libovolnou délku splácení, která je od jednoho roku do deseti let. Které dluhy můžete konsolidovat? Kreditní karty, spotřebitelské úvěry, leasing a kontokorent. Konsolidace půjček je ideální způsob jak znovu najít přehled o svých financích.

 

Jaké výhody vám konsolidace přinese?

Konsolidace je řešením pro ty, kdo splácejí až moc půjček a nezbývají jim peníze na základní potřeby. Rozhodují se k ní však i lidé, kteří nemají žádné potíže se splácením, jen chtějí ušetřit. Díky sloučení půjček ušetříte nejen na splátkách, ale i bankovních poplatcích a za trvalé příkazy.

Nebankovní konsolidace vám umožní sloučit i půjčky nebankovní, kontokorent, leasing. U obou typů konsolidace je důležité, aby jste neměli své závazky po splatnosti déle jak 30 dní. Banky si neúčtují vstupní poplatky podobně jako u klasické spotřebitelské půjčky. Vyjímkou je Česká spořitelna, kde zaplatíte 1% z úvěru, max. 5000 Kč.

Je konsolidace výhodná?

Na první pohled ano. Nebankovní konsolidace i ta bankovní vám umožní vydělat i prodělat. Je potřeba si nejprve prostudovat podmínky v bance či u nebankovní společnosti, za kterých vám konsolidaci umožní. V bance nepochodíte, pokud máte záznam v registru dlužníků a problém nastává i v případě, kdy nemůžete doložit své příjmy. V bance vám nejspíš nevyhoví. Nebankovní konsolidace je často řešena půjčkou se zástavou nemovitosti. Úroková míra konsolidace v bankách se pohybuje mezi 8–12 %. Půjčit si můžete také nad rámec konsolidace. Ne vždy je ale další zadlužování vhodné.

Náklady za předčasné splacení půjček

Byla vám konsolidace schválena? Pak je důležité si zjistit maximální dobu splácení, výši splátek a také sazbu RPSN. Důležité je také se zeptat u svých věřitelů za jakých podmínek je možné své závazky splatit předčasně, jak vysoké jsou poplatky, pokud existují. Tyto náklady musíte do konsolidace také zahrnout. Pokud jsou poplatky abnormálně vysoké, nejspíš se vám dluhy konsolidovat nevyplatí.


Nevýhody konsolidace

Při sjednávání konsolidace si opravdu zvažte, zda je pro vás výhodná či nikoliv. Ať už žádáte v bance nebo u nebankovní společnosti, je potřeba také počítat s náklady, které si naúčtují. Sice se vám sníží splátky, prodlouží doba splatnosti, ale může se stát, že za tento produkt zaplatíte nakonec mnohem více než jste původně plánovali. V případě, že máte dostatečný příjem a splácíte řádně, s největší pravděpodobností se vám vyplatí dluhy nekonsolidovat. V opačném případě může být konsolidace ideální variantou, jak své peněžence ulevit. Na serveru mesec.cz najdete zajímavý článek o tom, komu se konsolidace dluhů skutečně vyplatí.  

Rychlé půjčky jsou dnes nejžádanější

Když potřebujete v dnešní době peníze, obvykle je potřebujete dostat rychle. Málokdo má dnes čas čekat. Splatnost faktur, nečekané výdaje nebo příležitosti k výhodné koupi také nepočkají. Co dělat v případě, že jste se ocitli ve finanční nouzi? Můžete zažádat o výhodnou půjčku. Typickou ukázkou rychlosti v nebankovním sektoru jsou půjčky ihned na účet. Peníze se v tomto případě dají získat bleskově, což není příliš přehnané tvrzení. Pokud vám jde o to, mít nějaké finance k dispozici během několika minut, jde o ten nejlepší způsob.

Nebojte se zamítnutí úvěru

Jak je to možné? Tyto půjčky si můžete sjednat online. Nemusíte si domlouvat osobní schůzky na pobočce nebo se jinde scházet se zástupcem společnosti. Stačí vám mít notebook, tablet či stolní počítač s připojením k internetu. Na stránkách poskytovatele půjček najdete online formulář se žádostí o půjčku. Obsahuje základní údaje, mezi které patří jméno a příjmení, bydliště, telefonní číslo atd. Jeho vyplnění vám zabere pouhých několik minut. Potom už vše odešlete jedním kliknutím myši. Okamžitě potom získáte zpětnou reakci v podobě odpovědi, zda vám bude půjčka schválena. Nemusíte se přitom obávat zamítnutí. Popisovaný typ mikropůjček má vysokou naději na schválení. Mohou na ně dosáhnout i problémoví klienti, kteří měli v minulosti potíže se splácením svých závazků a dostali se proto do registru dlužníků. Jakmile obdržíte kladnou odpověď, že půjčku získáváte, ihned se vám ozve operátor a dojedná s vámi podrobnosti.

Peníze putují na účet okamžitě

Celý proces proběhne během několika málo minut. V okamžiku, kdy je půjčka schválena, a jsou vyřízeny veškeré formality, už peníze putují na váš účet. Proto je můžete získat opravdu během několika minut. Obvyklá praxe nebankovních společností je totiž taková, že mají účet u většiny velkých bank, které operují na našem trhu. S velkou pravděpodobností proto budou mít účet i u stejné banky jako vy. Převod peněz je v takovém případě skutečně otázkou pár minut, nikoli hodin nebo dokonce dnů. Praxe známá z minulosti, kdy jste na provedení bankovního převodu čekali tři dny nebo i déle je už naštěstí dávno pryč. Finance dostanete okamžitě a můžete s nimi hned nakládat podle potřeby.

Široká cílová skupina

Další velkou výhodou nebankovní půjčky ihned je, že její cílová skupina je velice široká. Nezáleží na tom, zda jste zaměstnanec, podnikatel, matka na mateřské, důchodce či student. Šanci získat určitý obnos má dokonce i nezaměstnaný. Výborné je, že poskytovatelé půjček netrvají na žádné zdlouhavé administrativě. Vyhnete se shánění nejrůznějších potvrzení, dokládání příjmů, náhledům do registrů. To vše u popisovaného typu úvěrů odpadá. Neexistence papírování také výrazně zkracuje procesy spojené se sjednáváním půjčky.

Podruhé už stačí SMS zpráva

Pokud jste u určité nebankovní společnosti již zaregistrovaní, získání druhé či jakékoli další půjčky je ještě snazší a rychlejší. V tomto případě je to SMS půjčka ihned na účet, což znamená, že už nemusíte znovu vyplňovat údaje ve formuláři žádosti. Společnost už je má uloženy z minulosti. Můžete proto o úvěr požádat rovnou pomocí SMS zprávy. Pokud máte dobrou platební morálku, platili jste úvěry u této společnosti v minulosti včas a v plné výši, není důvod, proč byste neměli úvěr znovu získat. 

Copyright 2013 - QuickInzerce.cz